Kırmadan Dökmeden Su Kaçak Tespiti!

Su kaçak tespiti konusunda Anadolu Yakası her semtte güvenilir, garantili hizmetler sunan Çekmeköy Su Tesisat firmamızda görev alan uzman tesisat ustası personellerimiz ile her an İstanbul Anadolu Yakasının her ilçesine gezici servis personellerimiz ile 45 dakikada servis acil servis hizmeti verilmektedir.

     Su Kaçağı Varsa Alınması Gereken Önlemler

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz anda su vanasını hemen kapatmanız gerekmektedir.
Duvarda elektrik prizlerinin etrafında veya tavanda lambanın kenarlarında ıslaklık görüyorsanız, elektriği sigortadan kapatmayı unutmayınız.
Kombiniz her gün bar sıfırlıyorsa ve su ilave etmek zorunda kalıyorsanız hemen kombiyi kapatmalı ve tesisatın kontrolü için firmamızı arayarak acil servis desteği almanızı önemle rica ederiz. Çekmeköy Su Tesisat her zaman yanınızda.

Görünmeyen Sıva Altındaki Su Kaçak Sorunu

 Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti çalışması akustik frekans algılayıcı dinleme cihazı kullanmaktadır. Duvarlarda veya tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmediğinde yapıya zarar verebileceğinden mutlaka acil servis talep etmeniz daha büyük sorunlara karşı sizi koruyacaktır.  Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle sadece arızanın olduğu yer kırılmış olur gereksiz masraflar ödemek zorunda kalmayarak bütçenizden tasarruf yaparsınız.

  Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından dolayı meydana gelen sızıntılar, ustalarımız tarafından görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri dışında borunun içerisindeki diğer problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazlar ile profesyonel hizmet verilmektedir içiniz rahat olsun.

  Termal Kamera;  Termal ısı algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte yardımcı cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçtiği yerleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır. Uzman Su Kaçak Tespiti yapan ustalarımız ile bizden alacağınız hizmete garanti vermekteyiz. Kullanılan malzeme ve ekipmanlar orjinal ve kaliteli marka firmaların TSE garantisi altında malzeme ile güvenli iş teslimi yapmaktayız.

 0537 430 11 13 (7/24)

ÇEKMEKÖY SU KAÇAK TESPİTİ